ASISTENT VANZARI

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti tanar si iti doresti o slujba de birou, daca esti pasionat de domeniul vanzarilor si vrei sa-ti construiesti o cariera intr-un mediu profesionist, te poti alatura echipei noastre!
Persoana care va ocupa acest post va fi responsabila cu:
- preluarea comenzilor de la clienti;
- facturarea produselor cumparate;
- actualizarea bazei de date cu clienti;
- promovarea produselor/serviciilor oferite de companie;
- gestionarea relatiei cu clientii.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv alcatuit din salariu net 730 RON/ luna + bonuri de masa + inca un salariu la fiecare trei luni
Mediu de lucru dinamic & Posibilitati de promovare
Program 8.30- 17.00.

Companie nationala de transport, distributie si curierat rapid, TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai.
Prin intermediul departamentelor Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor serviciul de distribuire a documentelor, pliantelor, a mostrelor si a marfurilor, in conditii de siguranta maxima