Asistent vanzari

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si colaborarea cu Inginerul de vanzari arondat zonei.
Implementarea politicii de vanzare a companiei
Acordarea de suport tehnic clientilor
Urmarirea realizarii obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

Studii superioare in domeniul tehnic-conditie obligatorie -Experienta in vanzari min. 2 ani
Bune abilitati de negociere si comunicare
Capacitate de planificare, organizare si finalizare a unui contract -Cunostinte operare PC
Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Recrutam pentru unul dintre clientii nostrii, multinationala din domeniul distribu?iei ?i prelucr?rii o?elurilor inoxidabile.
Se ofera salariu fix 1500 ron
Bonuri de masa si bonus de sfarsit de an in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro