Asistent Vanzari

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intalniri cu clientii, prezentarea echipamentelor si a gamei de servicii.
- Derularea contractelor comerciale sau comenzilor cu partenerii companiei.
- Intocmirea si administrarea bazelor de date privind clientii noi/potentiali si stocurile.
- Personalizarea si mentinerea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare de profil (instalatii, constructii, inginerie, electronica, automatizari)
- Capacitatea de a asimila date tehnice
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office, Internet Explorer)
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
- Disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- masina de serviciu, telefon;
- oportunitati de formare si dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru profesionist.

Perform HR este o agentie de recrutare specializata pe pozitii de tip entry si middle, avand drept clienti unele dintre cele mai mari companii multinationale din Bucuresti.

Domeniile de recrutare acoperite de PERFORM HR sunt: IT, Financiar - Contabil, BPO, Limbi Straine, Administrativ, Logistica, Retail, Vanzari si Marketing.

Echipa de recrutare este formata din consultanti profesionisti cu o experienta bogata in domeniu, orientati catre promptitudine si catre o integrare rapida si eficienta a candidatilor recomandati in cadrul companiilor - client.

Totodata, PERFORM HR organizeaza evenimente de cariera pentru tineri profesionisti: JOBfest 2005 - 2008, INTERNSHIP 2008 si Career Days, care aduc fata in fata tinerii candidati cu cele mai competitive companii din Romania.

Aplica acum la office@performhr.ro pentru o cariera in domeniul dorit!