Asistent Vanzari

EDISON COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se poate colabora si part time. Post de birou, lucru la calculator si telefon. Asistarea directorului de vanzari prin furnizarea de informatii din calculator si introducerea de informatii in calculator in timp util. Emiterea de facturi si printarea de documente. Organizarea si pastrarea documentelor in dosare. Sunt necesare cunostinte de nivel mediu pentru MS Word si Excel si de operare PC.

CERINTE

Postul poate fi ocupat atat de persoane de sex feminin cat si masculin, persoane meticuloase, ordonate si organizate.
Se cere mare atentie in lucrul cu date, cifre si documente, discretie si loialitate fata de firma. Operare PC , MS Word si Excel nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

program flexibil, colectiv tanar si atmosfera destinsa de lucru.
Birourile sunt in zona Berceni , Brancoveanu Spital Budimex in caz ca locuiti in apropiere

Infiintata in 1993 Edison Company este importator si distribuitor de ingrediente pentru industria alimentara cu precadere condimente, grasimi, materii prime pentru patiserii si cofetarii etc. Suntem o echipa unita destul de mica, unde oamenii sunt priviti individual nu ca o marca sau un numar.