Asistent vanzari

SKIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare comenzi online, telefonice, e-mail
- Emitere de facturi
- Elaborare statistici de vanzari

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta minima 1 an in domeniul vanzarilor IT
- Cunostinte elementare de PC (componente hardware)
- Cunostinte medii de limba engleza
- Abilitati ridicate de operare PC - Word, Excel, Powerpoint
- Abilitati deosebite de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Masa asigurata
- Abonament de sanatate

SKIN este o companie de distributie pe piata IT si furnizor important al unora dintre cele mai mari hipermarket-uri si electroshop-uri din Romania precum Auchan, Carrefour, Cora sau Domo. Cu o cifra de afaceri de peste 12 milioane de dolari, SKIN inregistreaza in prezent un numar de peste 1800 de clienti in toata tara. Prezent pe piata din anul 2000, SKIN este importator unic al brandurilor AG Neovo, Altec Lansing, Casio, GeCube, GEIL, Iriver, Leadtek, Nikon si importator pentru A-DATA, Lexar, MSI si Samsung. Filosofia SKIN este de a aduce numai produse de calitate pe piata romanesca, ale unor branduri cu renume, recunoscute si apreciate in toata lumea, la preturi accesibile. In ultimii ani, SKIN a inregistrat o crestere exponentiala a cifrei de afaceri, devenind una dintre cele mai importante si mai apreciate companii de distributie la nivel national.