Asistent Vanzari

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste comenzi, conform solicitarii clientului
- Urmareste comenzile lansate in productie
- Raspunde de respectarea clauzelor contractuale referitoare la pret, perioada de facturare
- Centralizeaza datele referitoare la activitatea derulata si intocmeste rapoarte conform procedurilor existente
- Intocmeste dosarul de client
- Arhiveaza corespondenta cu clientii

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Minim 1 an experienta in domeniu
- Limba engleza – nivel mediu
- Cunostinte operare PC (Word, Excel – nivel avansat)
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Atentie distributiva, simt tehnic
- Capacitate de respectare a termenelor limita
- Initiativa si capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de training;
- Transport asigurat cu microbuzele companiei.

Inform Lykos S.A. - companie multinationala, specializata in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri si documentelor securizate, personalizarii cardurilor, si in procesele de externalizare, oferind servicii de tiparire a informatiilor catre companii din domeniul financiar, telecomunicatii sau administratie publica.