Asistent vanzari

KODIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Structurarea pietei locale, impunerea produselor proprii in zonele stabilite
- Mentinerea relatiilor cu partenerii actuali si dezvoltarea nivelului de vanzari al acestora
- Aducerea de noi clienti

CERINTE

- Cunostinte de IT generale in domeniul hardware si software
- Perseverenta, disponibilitate pentru deplasari in provincie
- Abilitati de comunicare si capacitate de sustinere de prezentari
- Capacitati excelente de exprimare
- Abilitati ridicate de operare PC
- Permis de conducere categoria B
- Bun cunoscator al limbii romane
- Cu/fara experienta

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Conditii de lucru moderne, intr-o echipa tanara

Oferind o linie completa de produse, pentru a acoperi orice cerinta in domeniul codurilor de bare, incluzand imprimante de coduri de bare, sisteme de citire si decodare a codurilor de bare, solutii software, etichete si riboane pentru imprimarea termica si prin transfer termic, Kodis Info si-a castigat clienti incepand de la firme mici pana la agentii guvernamentale si companii multinationale.