Asistent Vanzari

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea anunturilor de licitatii
- pregatirea dosarului de licitatie
- intocmirea ofertei tehnice si de pret
- intocmirea diverselor rapoarte de vanzari

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic, preferabil utilaje de constructii
- experienta pe un post de suport vanzari in domeniul tehnic reprezinta un avantaj
- limba engleza nivel avansat
- cunostinte PC (Word, Excel)
- persoana organizata, ordonata
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii intr-o companie de renume
- mediu occidental de munca

Terra România Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezint¿ concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.