Asistent Vanzari

IHM Total Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea unei zone geografice privind clientii sau potentiali
- Asigurarea suportului tehnic-ofertare produse
- Realizarea de oferte tehnice si comerciale
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Prezentarea produselor la clienti
- Raportari saptamanale
- Urmarirea si realizarea planului de vanzari

CERINTE

- Experienta in vanzari
- Studii superioare tehnice
- Cunostiinte de operare PC: Word, Excel, PowerPoint
- Permis de conducere categ.B
- Disponibilitate la deplasari

IHM Total Consult este o companie de consultanta care activeaza in domeniul Resurselor Umane va ofera posibilitatea de a va gasi jobul pe care vi-l doriti atat in tara cat si in strainatate.
Valorile care ne conduc activitatea sunt:
- Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
- Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei procesului de recrutare;
- Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.

Folosim cunostintele, experienta, creativitatea si energia noastra in beneficiul dumneavoastra!