ASISTENT VANZARI

SC CODRAS INVEST GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti
- Verificarea stocurile pentru comenzile primite
- Asigurarea unei deserviri amabile si rapide catre clienti
- Actualizarea bazei de produse
- Facturarea produselor catre clienti, introducerea platilor si incasarilor
- Mentinerea relatiei cu furnizorii

CERINTE

operare PC
- abilitati de comunicare
- dinamic, perseverent, ambitios, spirit de echipa,ordonat
- gandire logica - argumentativa
- motivat, cu spirit de initiativa, serios, inteligent si atent la detalii
- perceperea si intelegerea nevoilor clientului
- cunostinte tehnice medii
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- permis auto, cat. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu
- bonusuri
- posibilitate de avansare profesionala
- aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute

Distributie de scule, unelte, utilaje pentru constructii, utilaje pentru gradinarit, utilaje pentru curatenie, instrumente de masura.