Asistent vanzari

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea circuitului de documente;
- redactare si trimitere corespondenta;
- redactare diferite documente;
- intretinerea legaturii cu clientul

CERINTE

- studiile superioare constituie un avantaj;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte de limba engleza de nivel mediu;
- persoana organizata, atenta la detalii, proactiva, optimista;
- excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix plus bonus

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 10 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.