Asistent Vanzari

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Cunoasterea produselor
- Dezvoltarea retelei de clienti
- Promovarea produselor comercializate de Zitec
- Telesales, stabilirea intalnirilor cu potentiali clienti

CERINTE

- Persoana responsabila si organizata
- Atitudine pro-activa, orientata spre rezultate
- Abilitati de comunicare
- Cunoasterea pachetului Office, E-mail, Internet
- Cunoasterea limbii Engleze
- Experienta in vanzari IT

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, asigurare medicala privata, bonificari pentru rezultate
- Participari la targuri interne si internationale

Zitec este o firma cu capital integral romanesc, cu o echipa de 25 de profesionisti IT.

Pe langa propriile produse, Zitec actioneaza in Romania ca reprezentant al firmei Zend, prin urmare comercializeaza produsele acestei companii.

Cautam o persoana tanara si dinamica, care sa actioneze ca agent de vanzari atat pentru propriile noastre produse, cat si pentru produsele Zend.