Asistent Vanzari

SC MINIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asista Directorul de Vanzari in activitatea desfasurata, prin:
- preluarea comenzilor de la agenti si transmiterea acestora catre depozit;
- tine evidenta livrarilor de marfa;
- pastreaza permanent legatura cu agentii comerciali si le ofera informatii legate de modificarea stocurilor, intrari de produse noi, modificari de pret etc.;
- informeaza clientii cu privire la soldurile inregistrate;
- intocmeste rapoarte specifice postului: de evidenta a livrarilor, a stocuri, a incasarilor etc;
- indosariaza si pastreaza cronologia documentelor.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta min. 2 ani intr-un post similar;
- Cunostinte solide de operare PC (Office, Outlook);
- Persoana meticuloasa, comunicativa

BENEFICII OFERITE

tichete de masa, comision

Miniblu este cel mai mare retailer de produse pentru bebelusi si copii mici de pe piata din Romania.
Miniblu este primul lant de magazine dedicate exclusiv produselor pentru copii, creat cu scopul de a fi prezent cu magazinele proprii pe intreg teritoriul Romaniei si de a deveni lider pe piata de profil din Romania.
Miniblu ofera produse destinate copiilor cu varsta cuprinsa intre 0 si 3 ani, produse sub marca proprie Miniblu sau apartinand si altor marci de prestigiu precum K’s Kids, Blue Box, Fisher Price, Chicoo, Avent, Farlin etc