ASISTENT VANZARI

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Contactarea telefonica a potentialilor clienti;
Prezentarea companiei si a ofertei comerciale;
Preluarea solicitarilor clientilor si gestionarea acestora;
Diverse sarcini administrative in legatura directa cu echipa de vanzare;

CERINTE

CERINTE:
Experienta de minim 2 ani in domeniul tamplariei din aluminiu sau pvc;
Cunoasterea limbii engleze;
Persoana dinamica;
Job-ul presupune doar activitate la birou - fara deplasari;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea si Timisoara, cu peste 10 ani de experienta. Clientul nostru este o companie belgiana care comercializeaza produse din tamplarie din aluminiu sau pvc precum geamuri si usi, usi speciale, rulouri, pereti cortina. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamică, daca esti energic, motivat si organizat, asteptam sa aplici acum!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare