Asistent Vanzari

INP Quality

Job expirat

RESPONSABILITATI

• asista si administreaza cont clienti
.creeaza agenda pentru dept. vanzari.
- cerceteaza piata, mentine si dezvolta relatia cu distribuitorii
• traduceri si prelucrari de prezentari in Word si Power Point;
.creeaza oferte, mape de prezentare si fise detalii tehnice si le sustine , transmite pe fax , mail sau posta.

CERINTE

Persoana potrivita are studii superioare, este atenta la detalii si forma.
Prezinta bune aptitudini de comunicare verbala si scrisa, prelucrare si sinteza de date si informatii, raportare.
Cunostinte foarte bune de operare calculator ; word , excel power point
Limba straina obligatorie engleza nivel avansat .Se considera un Avantaj cunostarea unei a doua limbi straine ; ex limba germana.
Permis categ.B - experienta la volan in Bucuresti

Experienta de lucru in organizatii mici si medii.

Abilitatea de comunicare , decshidere si sociabilitate , presuasivitate , asuma responsabilitatea unor decizi si initiativa construc

BENEFICII OFERITE

Salariul net 1375 ron

Posibilitate de avansare functie de abilitatile de a conduce si decide in timp , bonusuri la resultatele vanzarilor pe departament

Importator si distribuitor consumabile si accesorii , scule si utilaje pentru vopsitorii auto si industriale.