Asistent Vanzari

Recruitmentpoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent Vanzari :

Vei lucra alaturi de colegi prietenosi, cu abilități extraordinare de organizare și cărora le place să lucreze într-o echipă la fel de implicată, interesată de modă și care oferă un serviciu clienți excelent, la fel ca tine.

Cautam asistenti de vanzari pentru un nou magazin ce se va deschide in Sectorul 3.

Descrierea companiei
Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul retail-ului de articole vestimentare.
Prin intermediul celor 11 magazine deschise in Romania (8 in Bucuresti, 1 in Constanta, 1 in Timisoara si 1 in Ploiesti) comercializeaza produsele a trei cunoscute branduri italiene, Calzedonia, Intimissimi si Tezenis.

CERINTE

Cautam o persoana ambitioasa dornica sa lucreze intr-un ritm alert si de asemenea dornic de dezvoltare profesionala.
Daca esti o persoana implicata, pozitiva cu abilitati foarte bune de comunicare si ești de acord să lucrezi în sistem de ture (inclusiv în weekenduri), te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

• Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
• Program de lucru flexibil, în ture,
• Tichete de masă
• Traininguri interne,
• Oportunități de a participa în programe de dezvoltare a angajaților,
• Reducere de angajat,
• Card medical,
• Salariu net 1560 lei/ luna

Compania noastra are mai mult de 10 ani de experiență în furnizarea de servicii de resurse umane integrate și soluții de forță de muncă în industrii, cum ar fi: IT, Telecom, Pharma, BPO, Call Center, Automotive și altele. Noi dezvoltam in mod constant o bază de candidați calificați pentru fiecare poziție deschisă, în scopul de a oferi o rapidă și o soluție de calitate pentru clienții noștri. Am avut ocazia de a construi unele echipe mari de la zero, ajutându-i să aibă succes și productiv.