Asistent vanzari

Miroglio Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
- Prezentarea şi promovarea produselor MOTIVI, inclusiv a promoţiilor şi a programelor de fidelizare;
- Asistarea și consilierea clienţilor în materie de fashion, oferind diferite opţiuni şi soluţii conform dorinţelor acestora;
- Expunerea produselor în magazin şi aranjarea vitrinelor.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoană optimistă, dinamică, cu abilități de a lucra în echipă, pasionată de modă şi orientată spre vânzări.

BENEFICII OFERITE

- Oportunităţi de dezvoltare a carierei;
- Salariu atractiv plus alte avantaje financiare si nonfinanciare;
- Program de training continuu;
- Un mediu de lucru plin de provocari si dinamic.

MOTIVI face parte din grupul Miroglio, unul din cei importanţi retaileri din Italia cu tradiţie în modă şi cu o reţea de 1.300 de magazine monobrand în 34 de ţări.
MOTIVI a luat naștere în 1993, și la ora actuală este prezent cu 400 de magazine în întreaga lume, iar în România cu 15 magazine, fiind un brand care reprezintă stilul şi designul italian, pasiunea pentru modă, dorinţa de a aduce mereu ceva nou, capacitatea de a crea tendinţe.