Asistent Vanzari

Meredithh star srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- primeste clientii si le prezinta gama variata de produse;
- mentine un mediu de lucru sigur si curat in zonele de servire
- ajuta clientii in alegerea produselor;
- respecta procedurile stabilite la punctul de lucru;
- intocmeste necesarul de stocuri;
- operatiuni de rasnire, cantarire, impachetare,incasare bani.

Beneficii:
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu curat, stress-free, plin de arome si gusturi;
- training local de specialitate;
- posibilitatea de a intra in lumea cafelelor de specialitate
- salariu atractiv
-program flexibil-40 ore/ saptamana
-comision din vanzari
-posibilitate decontare transport

CTS Corner este un magazin de cafea, ceai si condimente deschis pentru prima data la Iasi acum mai bine de 5 ani. De atunci ne-am dezvoltat magazinul online: , alte magazine in tara: Iasi, Bacau si Brasov.
Suntem pasionati de comunicarea cu clientii nostri si oferirea de produse variate care satisfac si cele mai exigente gusturi. Furnizorii nostri impartasesc aceeasi pasiune cu noi, ceea ce ne ofera posibilitatea de a ne rasfata clientii.

CERINTE

Disponibilitate de a lucra in zona Metrou Pipera/Plaza Pipera

BENEFICII OFERITE

-Decontare transport
-Comision vanzari
-Bonusare in functie de performante