Asistent Vanzare/Telesales - Back Office

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice. In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine, in lanturile de farmacii si la medici.

Responsabilitati - Suport Vanzare / Back Office:
Relationarea cu partenerii firmei- farmaciile de lant din portofoliul firmei;
Promovarea produselor din portofoliu si a campaniilor periodice;
Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
Introduce datele referitoare la achizitii si vanzari in sistemul informatic;
Transmite comenzi furnizorilor externi;
Acorda asistenta colegilor din departamentul de vanzare directa.

CERINTE

Cunostinte de operare calculator suita - MS Office (analize de vanzare in excel);
Persoana organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati excelente de comunicare (va relationa in scris si telefonic cu furnizorii, clienti si partenerii companiei);
Cunostinte de limba engleza nivel bun.

BENEFICII OFERITE

Salariul fix + bonusuri de performanta;
Program de lucru 8h/zi, L-V;
Locatie job- Piata Victoriei;
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala, in functie de realizari.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.