Asistent Vanzare produse parafarmaceutice

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul nutritiei/vanzari produse specifice domeniului farmaceutic/nutritiei. Asteptam cv-urile celor care au absolvit studii in domeniu medical/farma insa si a celor care sunt pasionati de domeniul naturist si au cunostinte teoretice temeinice.

CERINTE

- Studii superioare sau medii finalizate- in domeniul farmaceutic, medicinei veterinare, in domeniu-cosmetic, nutritie reprezinta un real avantaj ;
- Experienta min 1-2 ani pe o pozitie de- consultant cosmetic, inginer chimist, promoter produse cosmetice, suplimenti, beauty adviser etc;
- cunostintele in domeniul farmaceutic, cosmetic, medicinei naturiste reprezinta un real avantaj;
- Limba engleza nivel mediu/bun;
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Pachet salarial- parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
- Programe de training.

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.