Asistent Vanzare produse parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera posibilitatea dezvoltarii profesionale celor care au studii in domeniul biochimiei/biotehnologii, siguranta alimentara/domeniul medical/farmaceutic, precum si celor care sunt pasionati de domeniul naturist si detin cunostinte teoretice temeinice in domeniu.

Descrierea postului:
Promovarea unui important brand de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice);
Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor- situate in mall-uri;
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
Evidenta incasarilor.

CERINTE

Studii superioare sau medii finalizate- in domeniu;
Experienta pe o pozitie de- consultant vanzare suplimente, produse cosmetice, asistent farmacie, inginer chimist, promoter produse cosmetice, etc- reprezinat avantaj;
Cunostinte avansate in domeniul biochimiei, farmaceutic, cosmetic;
Limba engleza- nivel bun;
Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
Pachet salarial format din: parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
Programe de training.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.