Asistent Vanzare Online / Directa Suplimente Premium

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier Vanzari Online & Vanzari Directe Suplimente si Dermato-Cosmetice Premium in magazin de profil situat in ParkLake Shopping Center

Compania angajatoare reprezinta cel mai mare retail-er de suplimente nutritive la nivel international si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu. Complexurile de vitamine, minerale, plante, de dieta, sport si altele sunt menite sa mentina sanatatea si starea de bine a consumatorilor respectand totodata principiile unei alimentatii sanatoase si echilibrate. La nivel mondial clientul este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si in alte 48 de tari si in Romania din 2011.

Atributii:
Postul are doua componente: consiliere telefonica si directa a clientilor din cadrul magazinul fizic de profil parafarmaceutic situat in ParkLake,
Procesarea comenzilor din online (site propriu si Emag);
Consilierea clientilor din cadrul magazinului fizic din ParkLake;
Facturare, procesare comenzi online,
Receptie si transfer marfa;
Ambalare, etichetare produse.

CERINTE

Cerinte:
Cunostintele/studii despre nutritie, biochimiei- reprezinta avantaj.
Experienta pe o pozitie similara (telesales representative, consultant vanzare plafar, asistent vanzare suplimente).

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial motivant 3200-3400 lei net/luna (2300 lei net fix+ bonus lunar 500 lei net si bonus din target lunar);
Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si o zi liber);
Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare lunare.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.