Key Account Executive - distributie jucarii

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

In mare parte activitatea va fi de back office si presupune suport oferit in activitatea de vanzare, relationarea cu clientii existenti sau noi;
Implicare activa in abordarea magazinelor online pentru vanzarea de jucarii;
Ofertare, listare, preluare comenzi;
Abordarea altor magazine de jucarii din tara;
Gestionarea unui portofoliu de clienti IKA existenti (informare noutati, listare, preluare comenzi, propuneri promotii, urmarire debite, legatura cu merchandiserii pentru implementarea in magazine).

CERINTE

Experienta pe pozitie similara si in relationarea cu clientii gen IKA, LKA, online;
Studii superioare;
Persoana activa, orientata spre rezultate si client;
Excelente abilitati de comunicare si vanzare.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
contract full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.