ASISTENT Vânzări PROGRAME TRAINING

BCS Business Consulting Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Scopul general al postului

Asigurarea si mentinerea unei imagini unitare a firmei, in acord cu politica generala a acesteia si politica de vanzare specifica programelor de instruire cu parteneri straini.

2. Obiectivele postului

- Implementarea planului de PR al companiei si a strategiei de vanzare, in vederea realizarii grupelor de participanti pentru programele de instruire realizate in parteneriat cu universitati din strainatate.
- Diseminarea materialelor de prezentare a firmei si a programelor de instruire(fise tehnice programe).
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- Intocmirea contractelor.

CERINTE

- experienta in vanzari, dezvoltarea relatiei cu clientul, promovare minim 2 ani;

BENEFICII OFERITE

- perspective de perfecționare și avansare;
- mediu de lucru profesionist;

B.C.S. BUSINESS CONSULTING SOFTWARE S.R.L. este o companie dinamică care oferă consultanță în domeniul managementului și business development pentru companii românești din sectorul public și privat, precum și servicii de training.