Asistent Suport Vanzari

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica datele introduse in sistem si asigura corectitudinea lor;
- Completeaza/actualizeaza datele clientilor in sistemul de gestiune ERP;
- Monitorizeaza derularea contractelor;
- Efectueaza operatiile necesare achizitiilor directe in SEAP (www.e-licitatie.ro);
- Raspunde de corespondenta departamentului Suport Vanzari;
- Contribuie la mentinerea satisfactiei clientilor;
- Respecta cu strictete procedurile de lucru ale companiei.

CERINTE

Obiectivele noastre de viitor sunt indraznete si dorim sa ne dezvoltam si sa evoluam din ce in ce mai mult. Un prim pas pe care dorim sa il realizam este consolidarea echipei de Suport Vanzari. Acum ai sansa sa ni te alaturi!
Esti candidatul ideal daca indeplinesti urmatoarele cerinte:

- Studii superioare finalizate;
- Minim un an pe un post similar;
- Cunostinte avansate de MS Office;
- Atitudine deschisa si proactiva;
- Bune abilitati de organizare si planificare a activitatii;
- Atentie la detalii si atentie distributiva.

AUSTRAL TRADE este un lider pe piaţa importului, producţiei şi distribuţiei de articole de birotică şi papetărie, astfel incat, de peste 19 ani, „Stii pe ce te bazezi!”.
Politica noastră de parteneriat cu furnizori de renume pe plan internaţional, majoritatea producători, este cel mai bun mod de a oferi clientilor nostri cele mai bune şi mai noi produse, n exclusivitate.
Specificul activitatii noastre este de vanzare business to business (direct catre birourile companiilor), oferind solutii pentru birou clientilor nostri si oferindu-le consultanta pentru eficientizarea activitatii lor. Astfel, ne dorim ca in echipa noastra de vanzari sa avem consultanti activi, care sa ofere clientilor nostri solutiile potrivite si, in acest fel, sa dezvoltam parteneriate de succes.
Pentru mai multe informatii despre noi, te invitam sa vizitezi site-ul nostru: www.austral.ro