Asistent Resurse Umane(entry level) - Program flexibil -Posibilitati lucru acasa (25% din timp)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie IT Bucuresti angajeaza in sistem part time/full time, cu
program flexibil si posibilitatea de a lucra si de acasa(25% din timp)
asistent HR(entry level).

Responsabilitati:
-Contribuie la imbunatatirea strategiilor de recrutare a personalului;
-Contribuie la redactarea si la publicarea anunturilor de angajare;
-Realizeaza evaluarea primara a CV-urilor candidatilor;
-Pastreaza relatia cu candidatii pe parcursul procesului de recrutare;
-Contribuie la evaluarea activitatii personalului existent;
-Contribuie la evaluarea nivelului de satisfactia a personalului existent
si propune masuri de imbunatatire;
-Contribuie la activitatile de training si instruire desfasurate in cadrul
firmei;

CERINTE

-Minim 6 luni experienta sau studii de specialitate in cel putin unul dintre domeniile: Psihologie, Sociologie, Resurse umane, Comunicare.

BENEFICII OFERITE

Oferta/beneficii:
*Salariu fix;
*Bonusuri de performanta;
*Program flexibil;
*Posibilitatea de a lucra de acasa;
*Posibilitatea de a dobandi experienta si in alte arii de interes;
*Posibilitatea de a promova in timp.