Asistent/ Responsabil Marketing

Instant Clean

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Elaboreaza şi pune în aplicare planul de marketing
• Coordonează organizarea activitatea de promovare a imaginii şi produselor firmei
• Coordonează realizarea şi updatarea listelor de pret, cataloagelor şi altor materiale de marketing
• Gestionează materialele de marketing primite de la furnizori
• Coordonează updatarea informaţiilor privind produsele şi promoţiile de pe site-ul companiei
• Scrie şi distribuie comunicatele de presă şi articole de promovare
• Coordonează activităţi de cercetare a pieţei şi studii de marketing

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic – preferabil marketing
Experienţă relevanta intr-un post similar de minim 2-3 ani
Flexibilitate şi abilităţi de comunicare
Experienta in domeniul comercial/vanzari,
Tinuta si atitudine pozitiva, proclient,
Rezistent la stres, mediu dinamic
Spirit de echita
Permis cat B

BENEFICII OFERITE

Bonusuri si beneficii in functie de rezultate, de implicare

Instant Clean este un important furnizor in domeniul serviciilor de curatenie care activeaza pe piata de mai bine de 10 ani.
Fie ca detineti un birou, o casa sau un simplu apartament noi va putem pune la dispozitie o gama variata de servicii.
Metodele inovatoare de curatare, impreuna cu echipamentele ¿¿i produsele de calitate folosite, duc la ¿¿mbun¿¿t¿¿¿¿irea serviciilor ¿¿i reduc semnificativ timpului de executie al lucrarilor.
Stim sa rezolvam cu promptitudine orice fel de interventie pentru ca in structura noastra avem o buna organizare.
Eficienta, flexibilitatea si profesionalismul sunt principiile noastre de baza.
Suntem un partener de incredere ce va poate garanta calitatea serviciilor oferite.

Servicii
¿¿¿ Curatenie generala
¿¿¿ Curatenie de intretinere
¿¿¿ Curatenie dupa constructor
¿¿¿ Curatat covoare, mochete si tapiterii
¿¿¿ Cur¿¿¿¿are geamuri, vitrine si copertine
¿¿¿ Cur¿¿¿¿enie hoteluri, moteluri si pensiuni
¿¿¿ Curatenie inainte si dupa evenimente
¿¿¿ Curatenie in scoli/ gradinite
¿¿¿ Curatenie curti, parcari si garaje