Asistent Relatii Clienti (POS Assistant)

SC Alico Asigurari Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea modificărilor în structura poliţelor de asigurare;
Transmiterea scrisorilor de confirmare către clienţi pentru modificările efectuate;
Furnizarea de asistenţă clienţilor interni şi externi ai companiei;
Realizarea de analize si rapoarte specifice departamentului

CERINTE

Minim 6 luni de experienţă;
Experienţă în zona serviciilor cu clienţii constituie un avantaj;
Cunoştinţe MS Office (nivel mediu);
Gândire structurată şi atenţie la detalii;
Abilităţi numerice peste medie;
Abilităţi foarte bune de comunicare;
Abilitatea de a lucra cu termene strânse;
Rezistenţă la stres
Cunoştinţe de limba engleză (nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere profesionale pe termen lung în cadrul unei echipe dinamice,de profesionisti.

Companie multinationala activand in Romania de 11 ani in domeniul asigurarilor de viata