Asistent Receptie

SCA Mitel & Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
• Desfasoara activitati de secretariat (opisari, indosarieri, completari si aranjari de documente);
• Primeste si directioneaza apeluri telefonice;
• Primeste, sorteaza si distribuie corespondenta interna si externa (posta, curier rapid, fax, e-mail); Intampina clientii, le ofera informatii, anunta personalul firmei cu privire la sosirea acestora;
• Realizeaza servicii de protocol pentru oaspetii firmei;
• Intretine arhiva si tine evidenta acesteia;
• Program de lucru in 2 schimburi (8:30 – 17:30 / 11:30 – 20:30, cu pauza de masa inclusa);

Asteptam pana pe data de 25 august 2015, CV-uri insotite de scrisori de intentie la adresa de e-mail: crina.achitei@mitelpartners.ro.

CERINTE

• Excelente abilitati de prezentare si comunicare;
• Limba engleza - nivel avansat;
• Cunoasterea pachetului MS Office;
• Seriozitate, punctualitate, corectitudine, inteligenta, spontaneitate, adaptabilitate;
• Limbaj ingrijit: usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
• Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete);
• Prezenta agreabila, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- Pachet salarial avantajos si tichete de masa