ASISTENT PERSONAL DIRECTOR COMERCIAL- COMPANIE MULTINATIONALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cu pozitie majora pe piata gazelor din Romania, clientul nostru inregistreaza peste 30 de ani de experienta in domeniul distributiei si comercializarii gazelor naturale.
Cu o structura a actionariatului mixta, romano-franceza, societatea are sanse considerabile sa accelereze procesul de dezvoltare si modernizare, astfel incat sa devina in scurt timp o societate competitiva de nivel european.

Responsabilitati:
- Inregistreaza, sorteaza si distribuie corespondenta;
- Gestioneaza in mod detaliat agenda Directorului;
-Opereaza in sistemul informatic SAP (introducere pontaje, evidenta concedii, receptie facturi);
- Preia si filtreaza apelurile telefonice;
- Redacteaza documente si prezentari;PV de reuniuni
- Programeaza intalniri si conferinte.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunoasterea lb. Engleza, lb. Franceza reprezinta avantaj
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Experienta pe o pozitie similara;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitati de organizare si planificare;
- Asumarea raspunderii, respectarea deadline-urilor;
- Rigurozitate, proactivitate, seriozitate.