ASISTENT PERSONAL

ROMDATA COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o asistenta personala pentru indeplinirea unei game de activitati logistic - administrative.

Descrierea jobului:
- administrare proprietati imobiliare
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- efectuarea de plati facturi pentru imobilele din portofoliu
- actualizarea documentelor in baza de date
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- legatura cu diversi furnizori si constructori
- administrarea agendei zilnice a directoarei firmei
- intocmire documente contabilitate primara, la nevoie

CERINTE

Candidatul ideal.

Aptitudini:
-corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
- fire foarte organizata
- atentie la detalii
- abilitatea de a lucra cu termene limita
- realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
Cerinte obligatorii:
- cunostinte de baza PC (navigare Internet, Word, Excel, PPT)
- limba engleza nivel mediu reprezinta un avantaj
- flexibilitate la program
- flexibilitate in rezolvarea unei game variate de sarcini
- disponibilitate de a calatori
- referinte de la fosti angajatori

Romdata Company este o firma infiintata in 1993 si are in portofoliu 3 proprietati imobiliare care trebuie administrate din punct de vedere al efectuarii platilor si al asigurarii bunei functionari. La aceste activitati curente se adauga o gama larga de alte activitati conexe ca de exemplu: valorificarea proprietatilor prin inchiriere sau supervizarea renovarii acestora.