Asistent medical - laborator angiografie, cateterism cardiac

Angiomedica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angiomedica angajeaza :
Asistent Medical pentru Laboratorul de angiografie, cateterism cardiac si electrofiziologie
Responsabilităţi:
-pregatirea salii de angiografie si a materialelor necesare pentru interventie
-preluarea si pregatirea pacientului pentru interventie
-asistarea medicului si monitorizarea pacientului in timpul procedurii
-pregatirea instrumentarului si a materialului moale pentru sterilizare
- decontare materialele folosite
-predarea pacientului sectiei care urmeaza sa preia pacientul

CERINTE

- postliceale asistent medical generalist;
- experienţă minim 2 ani in domeniu;
- persoana organizata, atenta la detalii, eficienta, constiincioasa;

BENEFICII OFERITE

- Contract pe durata nedeterminata
-Tichete masa;
-Echipa tanara si motivata.

Spitalul Angiomedica este primul centru privat de diagnostic care oferă examinare, tratament minim-invaziv și monitorizare pacienților cu afecțiuni cardiovasculare atât din țară cât și din străinatate. Angomedica este instituția medicală specializată în cardiologia clinică, tehnici hibride, chirurgie minim-invazivă cardiovasculară, aritmologie și electrofiziologie, care reunește medici de excepție, adevărați profesioniști în sănătatea inimii cât și aparatură de top.