Asistent medical generalist (ambulatoriu de specialitate)

Angiomedica

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recolteaza probe pentru examene de laborator;

- Efectueaza EKG, monteaza holtere, masurare functii vitale;

- Observa si consemneaza starea pacientului.

CERINTE

- Studii de specialitate (scoala postliceala sanitara);

- Certificat de membru (ALP) si asigurare de malpraxis (valabile pe anul in curs).

-Orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;

- Tichete masa;

- Echipa tanara si motivata.

Spitalul Angiomedica este primul centru privat de diagnostic care oferă examinare, tratament minim-invaziv și monitorizare pacienților cu afecțiuni cardiovasculare atât din țară cât și din străinatate. Angomedica este instituția medicală specializată în cardiologia clinică, tehnici hibride, chirurgie minim-invazivă cardiovasculară, aritmologie și electrofiziologie, care reunește medici de excepție, adevărați profesioniști în sănătatea inimii cât și aparatură de top.