Asistent Marketing si Vanzari- Non-Food

Group Queen Monaco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizeaza echipa de agenti de vanzari si de merchandiseri “Kara Mia”;
- efectueaza studiul pietei (analiza concurentei);
- urmareste pregatirea si livrarea comenzilor la clienti;
- actualizeaza ofertele de preturi si urmareste promotiile;
- se ocupa de creante si compensari ;
- gestioneaza portofoliul de produse si stocurile, actualizeaza cataloagele;
- mentine relatiile cu KAI in ceea ce priveste optimizarea comenzilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- avantaj: experienta pe un post similar in Vanzari/Marketing;
- cunostinte privind conceptele de piata;
- cunoasterea temeinica a procesului de vinzare-cumparare si de distributie;
- foarte bune cunostinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word);
- cunostinte limba engleza;
- permis conducere (B).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- sansa de a lucra intr-una din cele mai mari companii de distributie pentru bunurile de larg consum din tara, alaturi de o echipa de profesionisti- sansa de a intra in "familia Queen Monaco";
- masina si telefon de serviciu.

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Master Foods, Red Bull.
Printre brandurile proprii, se remarca si \"Kara Mia\" si \"Sweet Home\": lumanari parfumate, suporturi pentru lumanari, potpourri, ulei aromatizat, portelan, tacamuri, vesela, cani, etc., toate avand un design deosebit si urmarind tendintele pietei in domeniu.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.