Asistent Marketing - ref code \"AMK\"

POLICOLOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii de servicii;
- actualizarea bazei de date cu clienti;
- realizarea, actualizarea si modificarea materialelor de prezentare a produselor din portofoliul Policolor.

CERINTE

- studii superioare finalizate (preferabil marketing, comunicare, economie);
- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- abilitati de comunicare si relationare;
- persoana disciplinata si organizata;
- cunostinte de limba engleza;
- foarte bun cunoscator al pachetului MS Office (Excel si Power Point).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Policolor-Orgachim este liderul regional in zona sud-est europeana in domeniul vopselelor si lacurilor, orientat spre piata si bazat pe tehnologie. Obiectivul nostru principal este cresterea continua a valorii grupului pentru actionari si pentru comunitate. Strategia coerenta de marketing si un bun management al calitatii confirmate de certificatul ISO 9001/2001 si regasite in fiecare produs ne-au adus in topul celor mai apreciate companii producatoare de lacuri si vopsele. Compania isi diversifica in permanenta portofoliul de produse si se orienteaza atat catre segmentul industrial, cat si catre cel al consumatorilor casnici.
Succesul nostru se datoreaza unei culturi organizationale bazate pe profesionalism angajatilor, calitatea produselor si traditie in domeniu.