Asistent Marketing Online

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele aspecte pe care le presupune acest post sunt:
- Redactarea intr-o forma profesionista a textelor ce urmeaza a fi postate pe site
- Supravegherea functionarii in parametrii standard a site-ului
- Mentinerea relatiei cu compania ce administreaza site-ul
- Optimizarea pozitionarii site-ului web pe motoarele de cautare

CERINTE

Grafton Romania recruteaza pentru clientul sau, un important jucator pe piata imobiliara din Romania, aflat in plina expansiune, pozitia de Asistent Marketing Online.

Candidatii eligibili ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Persoana creativa
- Capacitatea de a gasi modalitati noi de imbunatatire a site-ului
- Preferabil student/absolvent Facultate specializarea Marketing
- Limba Engleza : Avansat

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.