ASISTENT MARKETING-COMERCIAL OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- implicarea si participarea la diverse evenimente privind activitatea comerciala;
- intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea;
- tehnoredactarea documentelor necesare departamentuli comercial si marketing;
- arhivarea diverselor documente specifice companiei;
- preluarea sarcinilor de rutina ale directorului comercial;
- implicarea in elaborarea si implemetarea strategiilor de dezvoltare ale companiei.

CERINTE

- absolvent studii superioare, de preferat juridice dar nu numai;
- poseor permis auto categoria B;
- cunostinte de limba engleza, cunostinte avansate Ms. Office;
- experienta pe post similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariul net lunar este de 250 euro in perioada de proba;
- dupa perioada de proba salariul va fi de 300 euro NETacesta crescand in functie de competentele dezvoltate si demonstrate;
- perspectiva postului este de DIRECTOR COMERCIAL MARKETING in sfera serviciilor de consultanta in Managementul Resurselor Umane.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.