Asistent Marketing

Sc Romania Hypermarche

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistrarea in sistemul informatic a sortimentelor de articoloe Cora , a promotiilor saptamanale/lunare;
-colaboreaza cu magazinele, depozitele si alte departamente;
-verifica acuratetea inregistrarilor efectuate in sistem;
-participa la alegerea produselor asortimentului impreuna cu centrala de achizitii;
-mentine o buna relatie de colaborare cu centrala de achizitii.

CERINTE

-studii superioare in curs sau finalizate;
-spririt de echipa;
-atent la detalii, organizat, riguros, atent la calitatea muncii, capabil sa lucreze intr-un mediu in continua miscare.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-bonuri de masa;
-card la o clinica medicala;
-prime functie de performanta.

Esti tanar si vrei sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie de renume? Vino sa faci parte din echipa Cora!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare