Asistent Marketing

SC Euro Metropola Property SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana activa, dornica sa intri in contact cu cei din jur, daca domeniul imobiliar poate fi o provocare pentru tine, te invitam sa te alaturi echipei noastre.

Responsabilitati

- prospectarea pietei
- identificarea de noi proprietati imobiliare
- vizionarea proprietatilor si procesarea( prelucrare poze, strcturare texte, etc..) informatiilor
- exportarea prezentarilor pe portalurile de specialitate

CERINTE

- persoana dinamica, sociabila, cu reale abilitati de comunicare
- disponibilitate pentru program prelungit
- experienta in vanzari
- aspect ingrijit/tinuta office
- cunostinte medii PC
- permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a dezvolta o cariera alaturi de specialisti din domeniu
- mediu de lucru placut
- training de specialitate si indrumare profesionala
- salariu fix + bonusuri de performanta
- decont transport

Companiei imobiliara de prestigiu care activeaza pe segmentele premium si lux. Detalii pe www.eurometropolaestate.ro.