ASISTENT MARKETING

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza ASISTENT MARKETING pentru clientul sau - COMPANIE INTERNATIONALA, LIDER IN DOMENIUL IMOBILIAR.

Responsabilitati:

- Coordonarea activitatii de marketing pentru 2 proiecte rezidentiale;
- Mentinerea legaturii cu clientul (developer-ul) si agentia de publicitate;
- Monitorizarea intregii activitati a agentiei de publicitate;
- Monitorizarea aparitiilor in presa.

CERINTE

- Experienta intr-o agentie de publicitate ca ¿junior account executive¿;
- Studii superioare de preferat marketing;
- Limba engleza nivel avansat;
- Abilitati de comunicare;
- Persoana echilibrata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Participarea la programe de training;
- Posibilitati de promovare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.