Asistent Marketing

BRAVO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
- absolvent studii superioare
- minim 2 ani experienta in marketing
- atitudine comerciala si orientare pentru clienti
- dinamic, dorinta de afirmare
- usurinta in comunicare
- capacitate de lucru la mai multe proiecte simultan
- limba engleza fluent scris si vorbit
- cunostinte IT: Pachetul Office (Word, Excel, PowerPoint), Corel si Outlook

Responsabilitati:
- culegerea, analizarea si clasificarea informatiilor relevante de pe piata
- analizeaza temele, impactul creat si canalele media utilizate de competitie
- organizarea activitatii de promovare a imaginii, produselor si serviciilor companiei prin email, scrisori si alte materiale
- participarea la expozitii in tara si strainatate
- elaborarea strategiei de abordare a clientilor si monitorizarea rezultatelor
- realizarea de materiale promotionale si prezentari pentru clientii companiei

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru placut
- perspective de dezvoltare a carierei