ASISTENT MARKETING

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Gestioneaza si urmareste modul de realizare si utilizare a bazei de date;
* Studiul pietei si selectia investitiilor care necestita echipamente ce fac obiectul de activitate al societatii;
* Gestionarea corespondentei;
* Participa la targuri nationale/internationale;
* Pastreaza corespondenta cu furnizorii de servicii si colaboratori;
* Pastreaza evidenta materialelor publicitare si logistica de marketing;
* Asigura promovarea si imbunatatirea imaginii firmei;
* Comunica sefului ierarhic potentialii clienti si furnizori.

CERINTE

* Absolventa studii superioare (eventual student an terminal);
* Experienta minim 1 an pe un post similar;
* Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet);
* Cunostinte medii de Limba Engleza.

Candidata ideala trebuie sa fie responsabila, cu aptitudini de planificare si organizare, meticuloasa, dinamica, respectoasa, rezistenta la stres, tinuta office.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 350 si 450 EURO.
-In perioada de proba, salariul net este de 350 EURO.
-Program de lucru L-V: 8.00-17.00.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro