ASISTENT MARKETING

Pan Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de realizarea materialelor de comunicare si promovare (cataloage, oferte speciale, brosuri) si de calitatea si corectitudinea informatiilor inscrise
- Elaboreaza actiuni de marketing pe perioade scurte/ lungi, le implementeaza si face raportari despre punerea in aplicare/ eficienta.
- Mentine legatura cu furnizorii interni alocati de catre seful direct (modificare de preturi, produse noi, documentatii tehnice, materiale promotionale).

CERINTE

- studii superioare in curs sau finalizate
- limba engleza nivel avansat
- bune cunostinte MS Office (Excel, Word, Power Point)
- bune abilitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a activa intr-un mediu dinamic, profesionist
- pachet salarial atractiv

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca, lider de piata in Romania pe zona de birotica papetarie (Office Express), cargo-curierat (TCE) si retail produse media (Diverta).