ASISTENT MARKETING

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Gestioneaza si urmareste modul de realizare si utilizare a bazei de date;
* Studiul pietei si selectia investitiilor care necestita echipamente ce fac obiectul de activitate al societatii;
* Gestionarea corespondentei;
* Participa la targuri nationale/internationale;
* Pastreaza corespondenta cu furnizorii de servicii si colaboratori;
* Pastreaza evidenta materialelor publicitare si logistica de marketing;
* Asigura promovarea si imbunatatirea imaginii firmei;
* Comunica sefului ierarhic potentialii clienti si furnizori.

CERINTE

- Absolventa studii superioare, avantaj Economice;
- Experienta minim 1 an in pozitie similara (relatii cu clientii);
- Cunostinte avansate de MS Office;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel mediu;
- Permis auto, categoria B, reprezinta avantaj.

Candidata ideala trebuie sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare, sa fie sociabila, amabila, calma, persuasiva, loiala si implicata, sa aiba abilitati de telemarketing, sa fie meticuloasa, organizata, sa stie sa gestioneze/sa previna eventualele neintelegeri ce pot aparea in relatia cu clientii inca din faza incipienta.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 350 si 450 EURO.
-In perioada de proba, salariul net este de 350 EURO.
-Program de lucru L-V: 8.00-17.00.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro