ASISTENT MARKETING

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste analize de marketing;
- se ocupa de cercetarea si prospectarea pietei;
- urmareste tendintele pietei;
- urmareste pozitionarea pe piata atat a firmei cat si a concurentei;
- elaboreaza strategii de marketing si urmareste implementarea lor;
- participa la organizarea de evenimente si intruniri;

CERINTE

- studii superioare in marketing finalizate;
- experienta post similar (minim 2 ani);
- abilitati de comunicare si inter-relationare;
- abilitati analitice si de sinteza;
- creativitate, imaginatie, perseverenta si initiativa;
- cunoasterea pietei (CARTE) - avantaj;
- cunostinte operare PC (Office) - nivel mediu / avansat;
- orientare catre rezultat;
- persoana organizata;
- permis conducere;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o organizatie in plina dezvoltare.

- desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si motivata
- oferta atractiva

PROFILES RECRUITMENT este o firma de recrutare, selectie si plasare de personal din Bucuresti, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare si monitorizare a personalului recrutat.

Angajam pentru clientul nostru, care reprezinta o importanta Editura de Carte: ASISTENT MARKETING.