Asistent Marketing

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Centralizarea si gestionarea activitatii de comenzi contracte, anexe la contracte flyere, afise, etc.;
¿ Mentinerea relatiei cu tipografia contractata;
¿ Mentinerea relatiei cu companiile contractate pentru realizarea diverselor materiale publicitare;
¿ Realizarea cercetarii si monitorizarii pe site-uri de tip forum, centralizarea si raportarea catre superiorii directi;
¿ Gestionarea si realizarea procesului de distributie cadouri sarbatori;
¿ Activitate CSR - sponsorizari, finantari diverse fundatii si asociatii.

CERINTE

¿ Student / Absolvent studii economice;
¿ Experienta de cel putin 1 an pe o pozitie similara;
¿ Abilitatea de a lucra efectiv cu oamenii, de a se adapta diferitelor tipuri de persoane cu care interactioneaza;
¿ Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
¿ Rezistenta la lucru in conditii de stres;
¿ Cunostinte avansate de limba engleza;
¿ Spirit de echipa;

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]