ASISTENT MARKETING

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste si actualizeaza site-ul web si magazinul virtual
- elaboreaza planul de marketing in urma studierii pietei de profil
- propune si organieaza evenimente pentru promovarea imaginii companiei
- redacteaza si trimite news-letterul saptamanal
- propune si distribuie materiale promotionale cu anumite ocazii
- evalueaza feedback-ul din partea clientilor pentru identificarea si solutionarea eventualelor probleme

CERINTE

- experienta minima in domeniu
- notiuni de baza Office, Internet, HTML
- limba engleza-nivel mediu
- abilitati de comunicare/negociere/relationare
- dinamism, adaptabilitate si spirit de initiativa
- atitudine orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si profesionist
- posibilitati de dezvoltare profesionala
- posibilitate de avansare
- pachet salarial motivant, alcatuit din salariu fix, bonusuri pentru proiectele realizate, bonuri de masa
- telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare forta de munca