ASISTENT MARKETING

SC TCE LOGISTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-editare si corectura ziar intern;
-centralizare nevoi de marketing ale punctelor de lucru;
-promovare servicii TCE la evenimente si targuri;
-planificare si organizare evenimente;
-creatie materiale de presa, materiale pentru web site;
-creare, editare bugete de marketing.

CERINTE

-studii superioare finalizate (Marketing, Jurnalistica, PR, Comunicare);
-experienta profesionala nu este necesara;
-cunostinte teoretice de marketing si PR;
-cunostinte temeinice de gramatica a limbii romane;
-cunostinte solide de Excel;
-persoana creativa, comunicativa, responsabila.

TCE LOGISTICA SRL, membru al RTC Holding, este liderul national in distributia interna prin curierat rapid si transport cargo, venind in intampinarea necesitatilor clientilor sai prin singura solutie completa din industria de logistica din Romania.

TCE LOGISTICA SRL detine in momentul de fata cea mai extinsa retea de distributie, prin rute optimizate astfel incat sa putem asigura livrarea bunurilor clientilor nostril in 24 - 48h pe tot cuprinsul Romaniei. Platformele prezente in fiecare resedinta de judet si cele 250 de localitati in care suntem prezenti ridica nivelul calitatii serviciilor prestate la cotele cele mai inalte.