Asistent Marketing

Kenno Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare in sistem licitatie: Obtinerea de noi conturi prin licitatie (alegerea proiectelor de licitat; licitarea propriu-zisa)
- Alcatuire proposal : Realizarea propunerilor de vanzare pentru clienti
- Comunicare : Mentinerea bunei comunicari cu clientii din strainatate
- Project management : Urmarirea desfasurarii proiectelor si realizarea de rapoarte saptamanale

CERINTE

- Studii superioare
- Limba engleza scris/vorbit avansat
- Cunostinte IT, in special web design (ca sa intelegi ce promovezi) si internet
- Meticulos si atent la detalii
- Usurinta in comunicare

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de crestere profesionala
- Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara si noncomformista
- Pachet salarial motivant (salariu fix + target bonus)

KennoMedia ofera solutii complete pentru identitate de corporatie (branding), web design si web programming pentru clienti aflati in USA, UK, Grecia, Australia, Canada etc., dar si Romania. Viziteaza www.kennomedia.com pentru o imagine completa.