Asistent Marketing

SC Kavi Line SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezumate ale presei de specialitate (IT&C, electronice);
- Indexarea si promovarea site-ului;
- Mentinerea unei baze de date cu parteneri si potentiali clienti, liste pentru mailing etc.;
- Sustinerea campaniilor de promovare (scrierea textelor de promovare;
- Promoveaza imaginea companiei prin mijloacele puse la dispozitie;
- Realizeaza analize si studii de piata.

CERINTE

- Cunostinte operare PC: WORD, EXCEL, PowerPoint, INTERNET- obligatoriu;
- Cunostinte Corel Draw, Adobe Photoshop
- Limba engleza;
- Limba franceza prezinta avantaj;
- Reale abilitati de comunicare;
- Excelente abilitati de comunicare scrisa;
- Disponibilitate de a lucra in program prelungit si in conditii de stres;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, personal tanar;
- Salariu pe masura competentelor profesionale;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere;

Magazin virtual specializat pe produse electronice, electrocasnice si IT